آخرین اخبار برندها شرکت‌های‌ تولیدی

SNOWA Disinfector؛ پاکسازی لباس‌ها با تکنولوژی “تشعشع آبی”

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای گروه انتخاب،تحقیق و توسعه، خط پیشرو در توسعه محصولات اسنوا و قلب تپنده آن است. گروه انتخاب،این بخش را در سال 2016 وارد مرحله جدیدی کرد تا توانایی پاسخگویی به انتظارات مشتریان را با سرعت بسیار بالاتری انجام داده و شکل گیری واحدی ARD در آن، سرمایه‌گذاری عظیمی را برای نزدیکی به لبه تکنولوژی لوازم خانگی نشان می‌دهد.

با ظهور ویروس کرونا 2019 در چین و احتمال بالای همه‌گیری در جهان، اسنوا تصمیم به استفاده از این واحد و فناوری‌های خود برای پاسخگویی به نیاز روزافزون کاهش تاثیرات ویروس‌ها و آلودگی‌ها نموده است. البته اسنوا تجربه همکاری فناورانه و تولید محصولاتی با همکاری مطرح‌ترین برند تصفیه آب و هوا در جهان به نام COWAY داشته که در ایران با نام SNOWA COWAY شناخته می‌شد.

حالا پس از سه هفته از بروز این اپیدمی، اسنوا خبر از پایان مراحل ابتدایی تحقیق و توسعه دستگاه ضدعفونی کننده لباس خود با نام Snowa Disinfector داده است که نمونه های آن توانایی پاکسازی کاملا موثریا در محیط آزمایشگاهی از خود نشان داده‌اند. Disinfector بر اساس تکنولوژی  UVC با تابش کنترل شده عمل کرده است و به لطف فناوری Blue Exposure اسنوا، آلرژن ها، ویروس ها ، میکروب ها و باکتری های موجود در لباس را در زمانی بسیار کوتاه از بین می برد. امید است Snowa Disinfector از ابتدای سال آتی روی خطوط تولید خواهد رفت تا بدون استفاده از هیچ گونه ماده شیمیایی و صرفا با نور خالص در خانه، لباس‌ها به طور کامل از آلودگی‌ها پاک شوند. سری پلاس، برادر بزرگتر این خانواده خواهد بود تا بتواند لباس‌های بیشتری را در فضای داخلی خود قرار دهد.

مدیر تحقیق و توسعه اسنوا، گفت: «Snowa Disinfector بهترین راه حل مراقبت از سلامتی خانواده‌ها برای هر خانه است. » وی افزود: «این نوآوری منحصر به فرد بوده و امروزه در هیچ جای دیگری از بازار نمی توانید آن را پیدا کنید. »

وی افزود: قدم‌های بعدی افزایش ظرفیت آن، افزودن اصول زیبایی‌شناسی به طراحی و ایجاد محفظه‌های دیگری برای سایر وسایل نظیر گوشی همراه، کلید و سوئیج و سایر اقلامی خواهد بود که از بیرون خانه وارد می شود و انتظار داریم با توسعه تکنولوژی در خطوط تولید انبوه، قیمت آن کاهش یافته تا مصرف‌کنندگان بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند.

 

پست های مرتبط

هارمونی؛ سیاست ما برای سلامتی شما

newsroom

صادرات محصولات اسنوا در آینده نزدیک

newsroom

افتتاح خانه اسنوا در استان البرز

newsroom

ارسال دیدگاه