آخرین اخبار اخبار گروه برندها

400 هزارمین محصول “هوم دلیوری” انتخاب الکترونیک تحویل شد

مدیرعامل شبکه لجستیک گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از تحویل چهارصدهزارمین محصول تحویل شده به صورت هوم دلیوری (تحویل و نصب در آشپزخانه) از سوی این شبکه خبر داد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، آئین بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای شبکه حمل و نقل و لجستیک گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل شبکه لجستیک، مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران ارشد این گروه برگزار شد.

در این مراسم از 6 طرح توسعه‌ای شبکه حمل و نقل و لجستیک گروه صنعتی انتخاب الکترونیک همچون آغاز به کار فازدوم ناوگان اختصاصی انتخاب الکترونیک، نرم‌افزار همراه رانندگان شبکه لجستیک و مرکز پایش و نظارت سراسری(مانیتورنیگ) بهره‌برداری و رونمایی شد.

هومن پشنگیان، مدیرعامل شبکه لجستیک انتخاب الکترونیک در حاشیه این مراسم با اشاره به ارتقاء مقیاس فعالیت حلقه لجستیک زنجیره ارزش این گروه، اظهار کرد: اتکاء به فناوری‌های جدید و استفاده از ابزارهای نوآورانه در مسیر ارتقاء سه شاخص کلیدی سرعت، دقت و گستردگی در شبکه لجستیک در دستور کار انتخاب الکترونیک قرار گرفته است.

وی افزود: تحویل و نصب محصول در آشپزخانه مشتریان (هوم دلیوری) پروژه خدمات محوری است که تقریبا از یک سال پیش در شبکه لجستیک آغاز شد و مبنای آن بر افزایش سرعت نصب و تحویل محصولات و رضایتمندی بیش از پیش مشتریان از خدمات قرار گرفته است.

پشنگیان اضافه کرد: بهره‌برداری از فاز دوم ناوگان اختصاصی شبکه لجستیک، سرعت عمل این شبکه ارزشمند در خدماترسانی به مشتریان محصولات لوازم خانگی انتخاب الکترونیک را تاحد زیادی افزایش خواهد داد.

بر اساس این گزارش، شبکه لجستیک و حمل و نقل انتخاب الکترونیک با برخورداری از بیش از 24 مرکز انبار و پردازش منطقه‌ای و ظرفیت حمل و نقل بیش از 5 میلیون کالا در سال، بخش ویژه‌ای از زنجیره ارزش گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در ایران را تشکیل داده است.

پست های مرتبط

بسته های حمایتی اسنوا برای خانواده های نیازمند درگیر کرونا

newsroom

تجلیل از پتروشیمی انتخاب به عنوان طرح برتر صنعت و معدن کشور

newsroom

دریافت 19 تندیس جایزه ملی فروشندگان برتر ایرانی توسط فروشندگان محصولات گروه صنعتی انتخاب

newsroom

ارسال دیدگاه