اخبار گروه برندها

گرامیداشت آئین تجلیل از همکاران شرکت لجستیک انتخاب الکترونیک بمناسبت ۲۶ آذر روز ملی حمل نقل

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل گروه انتخاب، این مراسم به رسم همه ساله و به منظور تجلیل از تلاشگران عرصه  لجستیک و حمل و نقل در گروه صنعتی انتخاب با حضور مدیران و‌کارشناسان و‌پرسنل حوزه حمل و‌نقل برگزار می گردد. هومن پشنگیان مدیر عامل شرکت لجستیک انتخاب الکترونیک در سخنان افتتاحیه این مراسم ضمن تجلیل از کارکنان این شرکت به نقش پر‌رنگ پرسنل لجستیک و حمل و‌نقل در عرصه تولید لوازم خانگی اشاره کرد.
پشنگیان در ادامه به اهمیت و ضرورت لجستیک در حیات زنجیره تامین در گروه انتخاب اشاره کرد و اظهار داشت تجهیزات به روز لجستیکی، افزایش ناوگان ملکی، حضور نیروی انسانی متخصص و راه اندازی ۲۴ هاب توزیع در استان های مختلف کشور که از سال گذشته تاکنون در دستور کار قرار گرفته است بیانگر اهمیت نقش لجستیک در کیفیت انبارش و‌ حمل محصولات تولیدی لوازم خانگی و در نهایت تحویل کالا درب منزل مصرف کننده نهایی میباشد.
ایشان ادامه داد ؛ در سال جاری توانسته ایم عمده تولید محصولات گروه انتخاب را درب منزل مشتریان در سراسر کشور تحویل نمائیم.

در ادامه جناب اقای سعید زاده مدیر روابط عمومی در حوزه لوازم خانگی در سخنانی ضمن تبریک این روز ،از زحمات پرسنل شرکت کالابران انتخاب در گروه تقدیر نمودند.

پایان بخش سخنان این مراسم دکتر میرباقری معاونت سرمایه های انسانی گروه بود که در سخنانی ضمن تبریک و گرامی داشت این روز به تلاشگران عرصه لجستیک و حمل و نقل در شرکت کالابران ، به جایگاه و اهمیت حضور پرسنل این شرکت در عملیات لجستیکی در حوزه لوازم خانگی اشاره نمودند.
این مراسم با تجلیل از پرسنل شرکت لجستیک انتخاب توسط اقای هومن پشنگیان مدیر عامل شرکت لجستیک انتخاب به پایان رسید.

پست های مرتبط

افتتاح یک خانه اسنوای جدید در یزد

newsroom

400 هزارمین محصول “هوم دلیوری” انتخاب الکترونیک تحویل شد

newsroom

تقدیر وزارت صمت از تلاش‌های انتخاب الکترونیک در حوزه تولید و اشتغالزایی

newsroom

ارسال دیدگاه