آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

وجود الگوی خصوصی‌سازی، لازمه خصوصی‌سازی اقتصاد دولتی است

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان با حضور در کارخانه‌های تولیدی لوازم‌خانگی گروه صنعتی انتخاب، از توانمندی‌های بزرگ‌ترین تولیدکننده لوازم‌خانگی کشور بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، رضا امینی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان به همراه دیگر اعضای این شورای اسلامی و روسای کمسیون‌ها مختلف شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن بازدید از کارخانه‌های گروه صنعتی انتخاب، درخت یادبود این بازدید را به نشانه حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی در محوطه فضای سبز این گروه صنعتی کاشتند.

در ادامه این بازدید، نشست هم‌اندیشی مشترک با حضور رئیس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و همچنین محمدرضا دیانی مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب به همراه مدیران این گروه صنعتی برگزار شد.

وجود الگوی خصوصی‌سازی لازمه خصوصی‌سازی اقتصاد دولتی است

مديرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب گفت: به هيچ عنوان نمی‌شود با اقتصاد دولتی به نتيجه رسيد و يکي از مباحثي که دنبال می‌کردیم، اين بود که اقتصاد دولتی زمانی می‌تواند خصوصی‌سازی شود که الگوی خصوصی‌سازی وجود داشته باشد.

محمدرضا دياني در نشست هم‌اندیشی اعضاي شوراي اسلامي شهر اصفهان با مديران گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب ضمن تبريک اعياد شعبانيه اظهار کرد: از حضور و بازديد اعضاي شوراي اسلامي شهر از مجموعه گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب تقدير و تشکر می‌کنیم.
وي با بيان اينکه اعضاي شوراي اسلامي شهر از نخبگان، دلسوزان و افتخارات ما هستند، اضافه کرد: گروه صنعتي انتخاب در چند سال گذشته با نگاه فراتر از توليد لوازم‌خانگی فعاليت کرده است.
مديرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب با اشاره به اينکه امروز چالش اقتصاد بزرگ‌ترین چالش اقتصادي کشور است، تصريح کرد: ما در چالش‌های نظام نشان داديم که توانمند هستيم و اگر تلاش‌های صورت گرفته در اين عرصه نبود، ما امنيت امروز را نداشتيم.
وي با تأکید بر اينکه امروز چالش اقتصادي به عنوان مهم‌ترین چالش در کشور است، ادامه داد: در حوزه مباحث اقتصادي به اين نتيجه رسیده‌ایم که به‌هیچ‌عنوان نمی‌شود با اقتصاد دولتی به نتيجه رسيد و يکي از مباحثي که دنبال می‌کردیم، اين بود که اقتصاد دولتی زمانی می‌تواند خصوصی‌سازی شود که الگوی خصوصی‌سازی وجود داشته باشد.
دیانی با بیان اینکه یکی از مباحثی که دنبال کردیم، این بود که الگو‌سازی کنیم با یک نگاه 360درجه‌ای و در پایان کار نیز تفاوت این جریان اقتصادی انقلابی نیز مشخص شد، تأکید کرد: نگاه ما به توسعه نیست، بلکه ما در راستای جریان‌سازی اقتصادی تلاش می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه جریان سازی اقتصادی سبب افزایش بهره‌وری می‌شود، افزود: امروز دوام صنعت در اصفهان همانند کاشت درخت نارنج، پرتغال یا موز در اصفهان است که در اصفهان نتیجه‌ای نمی‌دهد.
مديرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب با تأکید بر اینکه در حال حاضر اکثر کارخانه‌های اطراف ما یا مشکل دارند و یا نیمه‌تعطیل هستند، گفت: گروه صنعتی انتخاب در عرصه تولید لوازم‌خانگی به خوبی کار کرده و در عرصه پتروشیمی روی محصولاتی که ارزش‌افزوده بالایی دارد، فعالیت‌های بسیاری را  انجام داده است.
وی با بیان اینکه در عرصه‌های مختلف و در مهندسی شیمی و پتروشیمی فعالیت‌هایی را انجام می‌دهیم، اظهار کرد: در عرصه ساختمان و گردشگری نیز با مطالعه و به صورت علمی وارد شده‌ایم.
دیانی ادامه داد: ظرف چند سال آینده کار‌های خوبی را می‌توانیم در بحث توریسم داشته باشیم و ظرفیت، توان و آمادگی لازم را داریم که با مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری همکاری‌های عمیقی را داشته باشیم که شهر اصفهان متحول شود.
وی با اشاره به اینکه صنایع آلاینده یکی از مشکلات در اصفهان است و این صنایع دیگر در اصفهان جوابگو نیست، تصریح کرد: بلکه صنایع با تکنولوژی بالا، هنری و صنایع‌دستی باید در اصفهان توسعه یابد و باید نگاه به بخش خصوصی تغییر کند، چرا که بخش خصوصی ظرفیت بالایی برای توسعه دارد.

ترويج مصرف کالاهاي داخلي در تبليغات شهري موردتوجه قرار بگيرد

 

رئيس شوراي اسلامي شهر اصفهان گفت: در اطلاع‌رسانی و تبليغات شهري بايد ترويج مصرف کالاهاي داخلي استفاده شود و موضوع سلامت حوزه اقتصادي يک امر مهم و ضروري محسوب می‌شود و اين مهم در گروه صنعتي انتخاب رعايت شده است.

رضا اميني در نشست هم‌اندیشی اعضاي شوراي اسلامي شهر اصفهان با مديران گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب ضمن تبريک اعياد شعبانيه اظهار کرد: از مجموعه گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب به دليل برگزاري بازديد اعضاي شوراي اسلامي شهر از اين مجموعه تشکر می‌کنیم.

وي بابیان اينکه اميدواريم محصول اين جلسه برون داد مؤثری در راستاي حمايت از توليد داخلي باشد، اضافه کرد: وجود همت، اراده، تعهد و تخصص از شاخصه‌های مهم در مجموعه گروه صنعتي انتخاب  است و بر دانش داخلي، باور جوانان و عبور از مرزهاي سياسي از ديگر شاخصه‌های اين مجموعه صنعتي بزرگ است.

رئيس شوراي اسلامي شهر اصفهان با تأکید بر اينکه گروه صنعتي انتخاب به دور از سياست و فعالیت‌های سياسي در راستاي توسعه فعالیت‌های توليدي حرکت می‌کند، تصريح کرد: نظم و حساب و کتاب در مجموعه گروه صنعتي انتخاب بيانگر يک مديريت جامع و کامل در اين مجموعه است و اين مجموعه يک الگوي ايراني، اسلامي و يک الگوي اصفهاني، اسلامي را در حوزه توليد ارائه داده است.

وي ادامه داد: مجموعه شوراي اسلامي شهر اصفهان  از تمام مجموعه‌ها که در راستاي توسعه اقتصادي و رشد و پيشرفت شهر در حوزه اقتصادی فعاليت می‌کنند، با تمام توان حمايت می‌کند.

اميني با اشاره به لزوم ترويج کالاهاي داخلي تأکید کرد: در اطلاع‌رسانی و تبليغات شهري بايد ترويج مصرف کالاهاي داخلي استفاده شود و موضوع سلامت حوزه اقتصادي يک امر مهم و ضروري محسوب می‌شود و اين مهم در گروه صنعتي انتخاب رعايت شده است.

وي افزود: مجموعه گروه صنعتي انتخاب با اين حجم گستردگي و مباحث مهم از يک سلامت اقتصادي بهره‌مند‌است.

پست های مرتبط

بهره‌برداری از اولین خط تولید پنل(نمایشگر) تلویزیون در ایران

newsroom

رونمایی از طرح های گرافیکی و پوستر جدیدترین یخچال ساید بای ساید اسنوا

newsroom

SNOWA Disinfector؛ پاکسازی لباس‌ها با تکنولوژی “تشعشع آبی”

newsroom

ارسال دیدگاه