آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی شرکت‌های خدماتی

هدف تغییر ساختار گروه ، افزایش بهره‌وری است

نخستین گردهمایی مدیران گروه صنعتی انتخاب در تالار اجتماعات ساختمان کوثر شهرک صنعتی مورچه خورت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، محمدرضا دیانی مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در اولین گردهمایی مدیران مجتمع لوازم‌خانگی در سال جدید، بر لزوم تحقق شعار سال تأکید کرد و اظهار داشت: تمامی نخبگان کشور از تمامی فرقه‌های مذهبی، گروه‌های سیاسی و… بر این عقیده اتفاق‌نظر دارند که کشور درگیر مشکلات اقتصادی است و بسیاری از مشکلات دیگر نیز از همین مسئله نشأت می‌گیرد.

وی افزود: نظر نخبگان ما بر این است که مشکل اقتصاد ما دولتی بودن، صنعتی و کارآفرین نبودن آن است و منابع ما بیشتر خرج سفته‌بازی می‌شود. عادت‌های اقتصادی ما عادت صنعتی و ارزش افزوده نیست بلکه وابسته به نفت و سفته‌بازی است که متأسفانه برای این مشکل راهکار مناسبی نیز وجود ندارد.

دیانی در خصوص اولویت‌های فعلی اقتصاد کشور اظهار داشت: امروز ضمن اینکه نیاز داریم دولت به سمت کوچک‌سازی پیش برود، نیازمند فعالیت بخش خصوصی در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم که نگاهش به سمت تولید ارزش‌افزوده و کارآفرینی باشد.

دیانی خطاب به مدیران گروه صنعتی انتخاب گفت: امروز در این جو نامتعادل اقتصادی که بعضاً نگاه خوبی به بخش خصوصی وجود ندارد، وظیفه ما در این گروه صنعتی این است که افق روشن این بخش را نمایان کنیم
وی به تغییرات صورت گرفته در ساختار گروه اشاره کرد و گفت: این اصلاح ساختار صورت گرفته تا بهره‌وری بالاتری داشته باشیم، هزینه‌ها را پایین‌تر بیاوریم و قدرت و سرعت تصمیم‌گیری را افزایش دهیم.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب به چند نکته مهم در زمینه بهبود فعالیت‌ها در سال جدید خطاب به مدیران گروه اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: سرپوش گذاشتن بر اشتباهات یکی از مشکلاتی است که باعث تضعیف فعالیت‌ها می‌شود.

وی با تأکید بر دقت در جزئیات مسائل افزود: مسائل و کارهای مختلف را باید با جزئیات مربوطه بررسی کرد تا امکان حل آن فراهم شود.

دیانی در ادامه افزود: باید به اشتباهات خود پی ببریم، زیرا تا آن‌ها اصلاح نشوند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و مشکلات قابل‌حل نخواهد بود. از سوی دیگر باید خودکنترلی و مسئولیت‌پذیری اشخاص تعریف شود.

وی در پایان ضمن دعوت از همه کارکنان به همراهی کامل با ساختار جدید گفت: از همه تقاضا دارم که این تغییرات را بپذیرند و در این چارچوب به کمک هم پیش برویم و تلاش کنیم تا زمینه‌های تحقق اهداف این تغییرات فراهم شود.

پست های مرتبط

اسنوا؛ تنها تولید کننده یخچال های سایدبای‌ساید در خاورمیانه

newsroom

بازدید شورای قضایی استان از گروه انتخاب

newsroom

افتتاح خط تولید لوازم خانگی به‌نام سردار شهید سلیمانی توسط رئیس جمهور

newsroom

ارسال دیدگاه