آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی شرکت‌های فروش

نیازمند تلاش و عمل بیشتر در سطح گروه صنعتی انتخاب برای تحقق برنامه‌ها هستیم

نشست ماه مبارک رمضان مدیران مجتمع لوازم‌خانگی گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب، در حرم مطهر حضرت زینب (س) اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، محمدرضا دیانی مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در دومین نشست مدیران گروه صنعتی انتخاب ضمن برشمردن فضیلت‌های ماه مبارک رمضان گفت: امشب شب آخر ماه مبارک رمضان است و امیدوارم ضمن استفاده کامل از این ماه مبارک، در دریای رحمت الهی پاک شویم و از بخشش‌های خداوند بی‌نصیب نمانیم.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اعظم (ص) در خصوص فراهم آوردن فرصت و از دست ندادن فرصت‌های طلایی، گفت: پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) در این حدیث می‌فرمایند: خدا در روزهای شما فرصت‌هایی را قرار داده است که اگر آمادگی داشتید و استفاده کردید سعادتمندید و اگر از نسیم‌های بهشتی بهره نبردید سعادتتان را از دست می‌دهید. لذا استعداد استفاده از این فرصت‌ها را از قبل به وجود بیاورید.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در ادامه ضمن تحلیل فضای کلان اقتصاد کشور اظهار داشت: از سال ۱۳۸۹ تا امروز، اقتصاد ایران با بزرگ‌ترین شوک‌های ممکن روبرو شده که ازجمله بزرگ‌ترین این شوک‌های اقتصادی می‌توان به تحریم‌ها، تورم بالا، هزینه‌های مالی سنگین و از همه مهم‌تر بلاتکلیفی اقتصادی طی سال‌های گذشته اشاره کرد.

وی تصریح کرد: این روزها تمامی شرکت‌های کشور در چنین شرایط بلاتکلیفی قرارگرفته و اکثر صنایع ضرر داشته‌اند و این بحران تقریباً همه صنایع را مبتلا کرد، ولی در این بین سازمان‌هایی که با برنامه و دقیق‌تر بودند، موفق شدند تهدید را به فرصت تبدیل کنند.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب به تغییر ساختار فرایند محور به متمرکز در مجتمع لوازم‌خانگی این گروه اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد کشور، برای حرکت محکم‌تر و قوی‌تر در میدان رقابت، نیازمند تجمیع و برگشت به ساختار قبلی بودیم.

دیانی به مزایای بکار بردن ساختار متمرکز اشاره کرد و گفت: ما وقتی ساختار متمرکز می‌خواهیم که به وحدت فرماندهی و عمل بیشتر افراد نیاز داشته باشیم. البته همواره نیاز به فکر و نواندیشی داریم ولی در حال حاضر، آن‌قدر فکر و ایده نو عمل نشده داریم که اکنون نیاز به عمل بیشتر برای تحقق آن‌ها محسوس است. پس امروز افرادی را می‌خواهیم که تمام فکر و ایده خود را در عملیاتی کردن فرمان بکار بگیرند، صبور باشند و در مسیر تحقق این برنامه‌ها حرکت کنند.

وی در ادامه به پلن و بودجه ۲۰۱۷ گروه اشاره کرد و افزود: در طراحی این پلن که امروز در دستور کار قرار گرفته است، هم تولید افزایش‌یافته و هم تنوع بالا پیش‌بینی شده و هم حضور بیشتری در بازار خواهیم داشت.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در خصوص لزوم مدیریت قیمت تمام شده و سودآورتر شدن پلن برنامه‌ریزی شده گفت: توجه به توسعه شبکه فروش، کاهش هزینه‌های فروش، کاهش هزینه‌های لجستیک و در کنار آن برنامه‌ریزی جدی برای افزایش کیفیت و توسعه محصول در دستور کار جدی قرارگرفته که از همه مدیران گروه انتظار می‌رود در این زمینه، وقت، تلاش و تمرکز ویژه اختصاص دهند.

پست های مرتبط

بازدید مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از کارخانه های گروه صنعتی انتخاب

newsroom

شمارش معکوس برای بستن درب یخچال

newsroom

تجلیل از گروه صنعتی انتخاب به‌عنوان واحد برگزیده استاندارد

newsroom

ارسال دیدگاه