آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

ما باید الگوی تلاش و هم افزایی در راه پیشرفت و مسئولیت اجتماعی باشیم

مطابق سنت حسنه هر ساله و همزمان با ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)، گردهمایی بزرگ مدیران و مسئولین گروه صنعتی انتخاب در محل آستانه مقدسه زینبیه اصفهان برگزار شد. در این گردهمایی محمدرضا دیانی مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب طی سخنانی با اشاره به این موضوع که امروز کار اقتصادی به مثابه یادخدا، عبادت و کار فرهنگی است، شرایط حال حاضر کشور را طلایی ترین فرصت برای خدمت به خلق و دستگیری از ضعفا دانست و گفت: لذت دنیا و آخرت در اثربخشی و مفیدبودن است و اکنون که همه امکانات، زیرساخت ها و ظرفیت های لازم از قبیل تحقیق و توسعه، نوآوری و تولید در مجموعه انتخاب مهیاست، بهترین زمینه برای کار و تلاش بیشتر در این مجموعه خصوصی، خالص و کارآمد فراهم شده است.

ایشان با تاکید بر خالص کردن نیت ها و سفارش به مقدم داشتن منافع ملی، جمعی و مشترک بر منافع فردی، بستر فراهم شده را فرصتی استثنایی برای کار جهادی مخلصانه در راه تامین نیازهای مردم و بین المللی شدن فعالیت ها دانست.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، ارائه الگوی صحیح برای جامعه را مهم تر از کار و صنعت دانست و از همکاران خود خواست تا با ارائه الگوی حقیقی در آسمان اقتصادی و اجتماعی جامعه، بدرخشند.

در این گردهمایی همچنین دکتر طیب نیا مدیرعامل بنیاد خیریه آلاء گزارشی از آخرین دست آوردهای این بنیاد در زمینه های مختلف فعالیت آن به ویژه در مؤسسه مکسا (مرکز کنترل سرطان انتخاب، ویژه خدمت رسانی به بیماران سرطانی) را برای حضار عرضه کرد.

پست های مرتبط

دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی: تنها راه مقابله با تحریم، رونق تولید و مصرف کالای ایرانی است.

newsroom

افتتاح خانه اسنوا در استان البرز

newsroom

انتخاب الکترونیک موفق به دریافت تندیس زرین جایزه ملی نوآوری ایران شد

newsroom

ارسال دیدگاه