شرکت‌های‌ تولیدی گزارش تصویری

صاحبان صنایع ریشه دار و با سابقه به حوزه ی های تک و دیجیتال وارد شوند

دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور با حضور در کارخانجات گروه صنعتی انتخاب، در جریان روند تولید جدیدترین محصولات لوازم خانگی این مجموعه قرار گرفت.

 

در این بازدید که جمعی از مدیران برند ملی اسنوا و سایر برندهای لوازم خانگی و کارخانجات وابسته گروه انتخاب، ایشان را همراهی می کردند، آخرین دستاوردهای این مجموعه در گسترش عمق تولید داخل و بومی سازی دانش فنی به اطلاع دکتر فیروزآبادی رسید.

وی همچنین با حضور در مراکز تحقیق و توسعه و آزمایشگاههای منحصر به فرد گروه صنعتی انتخاب، پیشرفت های حاصل شده در دستیابی این شرکت به استانداردهای کیفی و به روز بین المللی و تولید محصولات قابل رقابت در سطح جهانی را موجب سربلندی و کم نظیر دانست.

 

ایشان سپس با حضور در نمایشگاه محصولات لوازم خانگی گروه صنعتی انتخاب جدیدترین محصولات این شرکت را که به ویژه با تمرکز بر کاهش مصرف انرژی و کاهش قیمت تمام شده در عین حفظ کیفیت و افزایش کارکردهای مورد نیاز مشتریان، طراحی شده اند را از نزدیک مورد بازدید قرار داد و از کیفیت و تنوع محصولات تولید شده ابراز شگفتی نمود.

 

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور سپس در نشستی با مدیران گروه صنعتی انتخاب با اشاره به سیاست های دولت در ایجاد زمینه های لازم برای ورود صنعت کشور به حوزه های جدید از جمله صنایع های تک و دیجیتال اظهار امیدواری کرد تا صاحبان صنایع ریشه دار و با سابقه در این راه پیشگام گردند.

پست های مرتبط

بسته های حمایتی اسنوا برای خانواده های نیازمند درگیر کرونا

newsroom

بازدید مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره بانک سپه از گروه صنعتی انتخاب

newsroom

انتخابات هیئت مدیره و بازرس قانونی تعاونی گروه انتخاب

newsroom

ارسال دیدگاه