آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی: تنها راه مقابله با تحریم، رونق تولید و مصرف کالای ایرانی است.

به گزارش گروه انتخاب، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی طی بازدید از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی انتخاب و فرآیند تولید لوازم خانگی اسنوا در گفتگویی با اصحاب رسانه گفت: مشاهده سرمایه گذاری، دانش، مهارت و نیروی انسانی خلاق و فعال به کار گرفته شده در این مجموعه باعث افتخار است اما هنگامی که روند چرخش سرمایه در کشور را مشاهده می کنیم که کمتر در تولید و صنعت به کار گرفته می شود، این خوشحالی تبدیل به نگرانی می شود.

دکتر پزشکیان اضافه کرد: تنها راه برون رفت از وضعیت تحریم، رونق تولید و مصرف کالای ایرانی است و چنین سرمایه ها و نیروی انسانی قادر خواهند بود بسیاری از مشکلات کشور را حل کنند.

دیانی همچنین اطمینان داد که در صورت حمایت لازم و با اتکا به دانش فنی و عمق تولید داخل در این شرکت حتی در وضعیت تحریم و غیبت برند های خارجی، آمادگی تولید نیاز کشور با کیفیت قابل رقابت با پیشتازان جهانی این صنعت در کارخانجات اسنوا وجود دارد.

وی با اشاره به کاهش ظرفیت فعال تولید کشور، آن را ناشی از چرخش نامناسب سرمایه عنوان کرد و گفت: اگر از همه ظرفیت های تولیدی کشور بهره برداری شود و نیز رسانه ها به ویژه صدا و سیما و مسئولین کشور، کالای ایرانی را تبلیغ و به آن باور داشته باشند، همه مردم از ثمرات آن بهره مند می شوند.

در این بازدید که دکتر رضایی استاندار اصفهان، دکتر عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات استانی و محلی، نایب رئیس مجلس را همراهی می کردند، محمدرضا دیانی مدیر عامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، دانش فنی عملیاتی شده و زیرساخت های فراهم شده در زمینه تحقیق و توسعه، طراحی محصول و بومی سازی برای تولید برند ملی اسنوا را بی نظیر دانسته و آمادگی این مجموعه برای تامین نیاز سطح بالای کشور در صورت تامین سرمایه در گردش کافی را اعلام نمود.

پست های مرتبط

بازدید شورای قضایی استان از گروه انتخاب

newsroom

بسته های حمایتی ویژه

newsroom

اطلاعیه گروه صنعتی انتخاب از عدم افزایش قیمت محصولات خود

newsroom

ارسال دیدگاه