دانشگاه و تحصیلات عالی

دانشگاه علمی کاربردی با ارائه مهارت‌آموزی یکی از مشکلات اساسی کشور را رفع می‌کند

 

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب گفت: برخی از مردم جایگاه علم را بیهوده می‌پندارند و آن را بی‌نتیجه می‌دانند؛ بنابراین باید تلاش شود تا این نگاه از بین برود.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب محمدرضا دیانی در گردهمایی روسای دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان اظهار کرد: گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در بسیاری از عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی فعالیت می‌کند و یکی از مسائلی که با آن همواره مواجه بوده است، نبود نیروهای ماهر را شامل می‌شده که از مشکلات کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: در بسیاری از رشته‌هایی که نیاز داشتیم نیروی مورد نیازمان تأمین نشده و در برخی دیگر نیز باوجوداینکه افرادی را به استخدام درآوردیم اما فارغ‌التحصیل، کاربری لازم را نداشته است.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب با بیان اینکه متأسفانه علم و سواد در جامعه تحت‌الشعاع قرارگرفته است، ادامه داد: برخی از مردم جایگاه علم را بیهوده می‌پندارند و آن را بی‌نتیجه می‌دانند؛ بنابراین باید تلاش شود تا این نگاه از بین برود.

دیانی اضافه کرد: دانشگاه علمی و کاربردی اگر بتواند مسیر را برای دانشجویان هموار سازد که علاوه بر علم‌آموزی بتوانند مهارت‌آموزی لازم را نیز کسب کنند، کاری مهم و ارزشمند انجام داده است که یکی از مشکلات اساسی کشور را رفع می‌کند.

همچنین محسن حاج کاظمیان، رئیس مرکز علمی کاربردی انتخاب گفت: گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در عرصه‌های مختلف سرمایه‌گذاری کرده است و یک برند پیشرو ایرانی در لوازم‌خانگی دارد.

رئیس مرکز علمی کاربردی انتخاب با بیان اینکه گردشگری و پتروشیمی از دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری گروه است، اظهار کرد: گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب قصد دارد تا با این سرمایه‌گذاری‌ها راهی به‌سوی اعتلای کشور باز کند و به توسعه کشور کمک کند.

پست های مرتبط

آغاز ثبت‌نام دانشگاه علمی کاربردی انتخاب

newsroom

مرکز اموزش علمی کاربردی انتخاب

newsroom

برگزاری دوره آموزشی مهارت‌های ارتباط با همسر

newsroom

ارسال دیدگاه