آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی شرکت‌های خدماتی شرکت‌های فروش

حضور اسنوا در اولین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا

 

اسنوا در نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا در اصفهان که با هدف ترویج خرید اقساطی کالا در ایران ازجمله لوازم‌خانگی برپاشده، شرکت کرده است.

 

در این نمایشگاه رویکرد شرکت معرفی طرح‌های فروش اقساطی و کارت اعتباری است که با استقبال خوبی نیز از سوی مردم مواجه شده است. در این راستا شعبی از بانک‌های طرف قرارداد نیز آمادگی خود را برای تشکیل پرونده سریع‌تر برای مشتریان اعلام کرده‌اند که روند صدور کارت اعتباری برای مشتریان سریع‌تر اتفاق بیفتد.

 

این اولین تجربه برپایی نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی در اصفهان است که در سال‌های آینده با کسب تجربه‌ای که از این نمایشگاه به دست می‌آید، می‌توان در رشد فروش محصولات تأثیر به سزایی بگذارد گرچه در اولین حضور گروه صنعتی انتخاب نیز تأثیر بسیاری در این زمینه داشته است.

 

در اولین نمایشگاه  لیزینگ و فروش اقساطی کالا، 93 مشارکت‌کننده از استان‌های یزد، اصفهان، تهران، فارس، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی در سه سالن نمایشگاهی به ارائه محصولات و خدمات خود در بخش‌های خودرو و موتورسیکلت، لوازم‌خانگی، مبلمان و دکوراسیون داخلی، بانک، شرکت‌های لیزینگ و بیمه، رایانه و لوازم الکترونیک می‌پردازند.

 

این نمایشگاه 8500 مترمربع وسعت دارد و از ساعت 16 تا 23 تا 26 شهریور آماده میزبانی از بازدیدکنندگان خواهد بود.

پست های مرتبط

تقدیر از کارکنان واحد ایمنی و بهداشت گروه صنعتی انتخاب

newsroom

برند ملی، غم های سیل زدگان را می شوید

newsroom

تمرکز بر تحقیق و توسعه در صنعت لوازم خانگی

newsroom

ارسال دیدگاه