آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

تحول در کشور نیازمند تغییر نگرش مدیران است

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب گفت: باید روی مسائل کشوری به خوبی فکر کنیم و آن را اصلاح کنیم و در اين راستا، مدیریت کلان کشور و مدیران استانی با توجه به موقعیتی که دارند فضا را براي توسعه و مشاركت كارآفرينان آماده کنند.

محمدرضا دیانی، در شصت و ششمین گردهمایی انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان اظهار کرد: امیدواریم با ارتباطی که میان دستگاه‌ها و سازمان‌های گوناگون ایجاد می‌شود، شاهد تغییر و تحولات خوبی باشیم.

وی افزود: مطمئناً یک مدیر توانمند بهتر از یک مدیر ضعیف می‌تواند کار را به پیش ببرد اما نكته مهم‌تر این است که تغییر نگرش در مدیران ایجاد شود. باید به این ذهنیت برسند که رفع مشکلات اجتماعی از طریق اقتصاد ممکن است.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب ادامه داد: بیکاری موجب بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور است و اگر بتوانیم با کارآفرینی و ایجاد اشتغال در این حوزه گام برداریم، می‌توانیم مشکلات مربوط به طلاق را رفع کنیم. اگر اشتغال در کشور پیش برود می‌توانیم شاهد رشد ازدواج و کاهش طلاق باشیم.

دیانی تصریح کرد: در تفکر غربی سرمایه مهم است و این میزان سود بانكي بالا در ايران، چیزی نیست جز همان تفکر غربی که اصل را سرمایه قرار می‌دهد. سودهای بیش از 25 درصد انگیزه‌ای باقی نگذاشته که مردم وارد بازار شوند و کارآفرین بتواند کار خود را به پیش ببرد.

وی خاطرنشان کرد: باید روی مسائل کشوری به خوبی فکر کنیم و آن را اصلاح کنیم و در اين راستا، مدیریت کلان کشور و مدیران استانی با توجه به موقعیتی که دارند فضا را براي توسعه و مشاركت كارآفرينان آماده کنند.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب افزود: باید تغییر نگرش به سمت توسعه داشته باشیم و بر روی جامعه و افکار عمومی کار شود تا با همتی که روابط عمومی‌ها دارند، بتوانیم مدیریت افکار عمومی را در ایران داشته باشیم تا نگرش توسعه‌ای در ایران جایگزین شود و شاهد رفع معضلات اجتماعی و پیشرفت کشور باشیم.

پست های مرتبط

اهداي تندیس واحد نمونه فن آور به شرکت دانش بنیان وابسته به گروه صنعتي انتخاب

newsroom

آمادگی صندوق ضمانت صادرات ایران برای تسهیل تامین منابع صادرات لوازم خانگی کشور

newsroom

نشست مدیر عامل گروه صنعتی انتخاب با اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران ارشد کره ای

newsroom

ارسال دیدگاه