شرکت‌های‌ تولیدی

به همت یکی از کارکنان ورزشکار گروه؛ اهتزاز پرچم اسنوا بر فراز قله دنا

​طی یک صعود دو روزه کارکنان به قله ۴۳۰۰ متری «هرم» از قله‌های مرکزی دنا، پرچم گروه صنعتی انتخاب و اسنوا در این قله به اهتزاز در آمد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، گروه کوه‌نوردی آراد توانست در یک کوهنوردی دشوار، به قله ۴۳۰۰ متری هرم از قله‌های مرتفع رشته‌کوه دنا صعود کرده و پرچم اسنوا و گروه صنعتی انتخاب را به اهتزاز درآورد.

امیر خادم الحسینی از اعضای گروه کوهنوردی آراد و از کارکنان کانال‌های فروش گروه صنعتی انتخاب است که ۵ سال به صورت حرفه‌ای به کوهنوردی مشغول بوده و سابقه صعود به قله ۴۴۰۰ متری آزاد کوه از قلل مرتفع رشته کوهه‌ای البرز را در کارنامه دارد.

وی در گفتگو با روابط عمومی در مورد این صعود گفت: صعود به یکی از قلل دنا به نام هرم به ارتفاع حدود ۴۳۰۰ متر، طی یک برنامه دوروزه از روستای خفر از توابع شهرستان سمیرم آغاز شده و تیم کوهنوردی بعد از حدود ۴ ساعت کوه‌پیمایی، در محلی مناسب برای احداث کمپ در مسیر آب توقف کرد و چادرها را بنا کردیم و پس از صرف شام و مشاهده شبی زیبا با آسمانی پرستاره و استراحت، سپیده صبح شروع به صعود مجدد کردیم.

خادم الحسینی درباره این صعود که در مجموع ۱۶ ساعت به طول انجامید افزود: از سختی‌های این مسیر می‌توان به شیب تند، سرمای هوا در شب، وجود حیوانات درنده در منطقه، سنگینی کوله‌پشتی و بسیاری مشقت‌های دیگر اشاره کرد، ولی به دست آوردن این تجربه و همچنین تماشای چنین مناظری برای تمام دوستداران طبیعت بسیار ارزشمند و لذت‌بخش است.

وی به افتخار برافراشتن پرچم اسنوا در صعود به این قله اشاره کرد و گفت: فتح قله برای من افتخاری است، اما افتخار دیگر بالا بردن پرچم بزرگ‌ترین تولیدکننده لوازم‌خانگی کشور بر فراز این قله است که همراه داشتن این پرچم هنگام صعود قوت قلبی برای من بود؛ زیرا همواره تلاش همه کارکنان اسنوا و گروه صنعتی انتخاب، حرکت در مسیری است که این برند همواره در قله صنعت لوازم‌خانگی ایران قرارگرفته و نمایان باشد.

پست های مرتبط

راه آینده، از اقتصاد مبتنی بر فرهنگ و اخلاق اسلامی می‌گذرد

newsroom

افتتاح طرح توسعه کارخانه صوتی تصویری گروه صنعتی انتخاب

newsroom

استخدام مدیر و کارشناس فروش در گروه صنعتی انتخاب

newsroom

ارسال دیدگاه