آخرین اخبار برندها شرکت‌های‌ تولیدی

به دست آوردهای گروه صنعتی انتخاب افتخار می کنیم.

به گزارش دپارتمان روابط عمومی گروه انتخاب، معاون امور صنایع وزارت صمت در سفر یکروزه خود به اصفهان، در مجموعه انتخاب حاضر و از خطوط تولیدی لوازم خانگی اسنوا بازدید کرد.

در این بازدید که محمدرضا دیانی مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، دکتر احمدیه مدیرکل سازمان صمت و جمعی از مقامات و مدیران استانی دکتر مقیمی را همراهی می کردند، طی گزارشهایی، سرمایه گذاری های عظیم انجام شده و دستاوردهای بی نظیر برند ملی اسنوا در زمینه تحقیق و توسعه، بومی سازی صنعت لوازم خانگی، عمق تولید داخل و ایجاد یک برند ملی تشریح شد.

معاون امور صنایع وزارت صمت طی گفتگویی که با واحد رسانه انتخاب صورت پذیرفت، ضمن ابراز خرسندی از موفقیت های گروه صنعتی انتخاب، این دست آوردها را مایه افتخار دانست.

وی از دو عامل تحقیق و توسعه و توان ماشین سازی و تولید قطعات به عنوان دو رکن پیشرفت صنعت هر کشور یاد کرد و گفت: خوشبختانه در کارخانجات اسنوا این دو به خوبی انجام و با کمک دیگر صنایع به طرز گسترده ای بومی سازی شده است.
دکتر مقیمی همچنین بر حمایت دولت از صنایعی که همانند لوازم خانگی اسنوا توانسته اند پلتفرم ملی ویژه خود را به وجود بیاورند تأکید کرد.

ایشان در پاسخ به سؤالی در تشریح سیاست های وزارت صمت، محدودیت و مدیریت واردات کالاهای مشابه تولید داخل، وصل کردن ظرفیت های صنایع کشور به یکدیگر، تلاش برای به روز نگه داشتن و نوآوری در صنایع، کاهش هزینه ها در کنار افزایش کیفیت، تأمین منابع و سرمایه در گردش لازم و تسهیل و رفع موانع تولید را از دیگر سیاست های این وزارتخانه برشمرد.

در ابتدای این برنامه همچنین مرکز ارتباط با مشتریان گروه صنعتی انتخاب که بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش لوازم خانگی کشور را در خود جای داده است، مورد بازدید قرار گرفت.

پست های مرتبط

آغاز ثبت‌نام دانشگاه علمی کاربردی انتخاب

newsroom

تقدیر وزارت ارشاد از اسنوا به‌دلیل همراهی با مردم در بحران کرونا

newsroom

TRIPLE FILTER؛ تونل ضدعفونی مواد غذایی در خانه شما

newsroom

ارسال دیدگاه