آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

اهدای لوح تندیس و تقدیر از شرکت دانش‌بنیان حایرپلاست به‌عنوان واحد نمونه فنی و مهندسی کشور

در مراسم بیست و یکمین سالروز بزرگداشت روز صنعت و معدن و در مراسمی با حضور استاندار اصفهان و معاون معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت، از شرکت دانش‌بنیان حایرپلاست به‌عنوان واحد نمونه فنی-مهندسی کشور تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، مراسم بزرگداشت بیست و یکمین سالروز بزرگداشت روز صنعت و معدن با حضور رسول زرگرپور استاندار اصفهان و جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت در تالار نگین نقش‌جهان برگزار شد که در این مراسم، از شرکت دانش‌‌بنیان تولیدی و بازرگانی حایرپلاست، تولیدکننده قطعات پلاستیکی محصولات لوازم‌خانگی گروه صنعتی انتخاب که به‌عنوان واحد نمونه فنی و مهندسی کشور انتخاب شده بود، تقدیر شد و حاج عباس دیانی رئیس هیئت‌مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب، لوح تقدیر و تندیس مربوطه را از دستان معاون وزیر صنعت و معدن دریافت کرد.

در این آیین، استاندار اصفهان اعلام کرد: مدیریت استان آماده هرگونه همکاری و همراهی برای جذب سرمایه و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان سازگار با محیط‌زیست و همراه با نوآوری است.

رسول زرگرپور اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف توسعه، سمت‌وسوی توسعه صنعتی استان اصفهان دانش‌محور، پاک، صادرات گرا است و بر همین اساس مدیریت استان آماده هرگونه همکاری و همراهی برای جذب سرمایه و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان سازگار با محیط‌زیست و همراه با نوآوری است.

پست های مرتبط

شرکت توسعه صنایع پتروشیمی پلی استایرن انتخاب بزرگترین تولید کننده پلی استایرن انبساطی خاورمیانه

newsroom

گزارش 11گانه گروه انتخاب/ افزایش 700 درصدی تولید نسبت به قبل از تحریم

newsroom

بازدید مدیران ارشد کمیته امداد امام خمینی (ره) از کارخانه های گروه صنعتی انتخاب

newsroom

ارسال دیدگاه