آخرین اخبار

اهدای عالی ترین نشان نظام توزیع و پخش کشور به شرکت لجستیک کالابران

kalabaran-entekhabgroup;

 

دهمین کنفرانس سالانه مدیریت نظام توزیع و پخش کشور سی و یکم مرداد در برج میلاد تهران برگزار شد و شرکت لجستیک کالابران انتخاب برای چهارمین سال متوالی، موفق به دریافت نشان افتخار طلایی(تندیس دیموند) این کنفرانس شد.

 

هومن پشنگیان مدیر لجستیک گروه صنعتی انتخاب با بیان اینکه دیموند تنها جشنواره‌ای در ایران است که در حوزه توزیع و پخش برگزار می‌شود، اظهار کرد: این جشنواره زیر نظر معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری برگزار می‌شود و در آن شرکت‌هایی که در زمینه پخش و توزیع فعالیت می‌کنند، بررسی شده و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

 

مدیر شرکت کالابران انتخاب ادامه داد: شاخصه‌هایی همچون میزان توزیع، انبارها، حجم کار و… ازجمله مواردی است که در این جشنواره مورد بررسی قرار می‌گیرد و شرکت‌ها بر اساس آن ها رتبه بندی می شوند.

 

پشنگیان با بیان اینکه تندیس‌های جشنواره دیموند در پنج سطح قرار دارد، تأکید کرد: برای اولین بار است که شرکت کالابران انتخاب موفق به دریافت تندیس طلایی این جشنواره به عنوان عالی ترین نشان نظام توزیع و پخش کشور که نشان دهنده حرکت به سمت رشد و تعالی است، می شود.

 

وی تصریح کرد: در این جشنواره شرکت‌های رقیب نیز حضور دارند و شرکت‌های توزیعی معتبر نیز بررسی می‌شوند و ازاین‌رو به‌مثابه یک رقابت میان شرکت‌های گوناگون در حوزه پخش و توزیع است.

 

پشنگیان با اشاره به تحولات نظام حمل و توزیع کالا تصریح کرد: با توجه به گسترش فروش اینترنتی و نوین، مشتری با دغدغه های جدیدی در زمینه حمل‌ونقل و رسیدن کالا مواجه شده و به همین دلیل به اهمیت حوزه پخش و توزیع به عنوان یک ابزار رقابتی افزوده شده است.

 

مدیر شرکت کالابران انتخاب ضمن تقدیر از زحمات کلیه کارکنان شرکت لجستیک کالابران و دیگر همکاران گروه صنعتی انتخاب، در پایان خاطرنشان کرد: صحه گذاشتن مرجعی همچون دیموند بر روی کیفیت کار یک شرکت، به شدت می‌تواند در فعالیت آن شرکت و اعتماد مشتریان تأثیرگذار باشد و از این رو، انشاالله به یاری خداوند متعال و همت کارکنان، این مسیر تعالی به سمت ارائه بهترین خدمات، همواره حفظ شده و ارتقا یابد.

 

هومن پشنگیان، مدیر شرکت لجستیک کالابران انتخاب تندیس طلایی دهمین کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش کشور را از دستان سردار حسینی رییس پلیس سابق راهور تهران بزرگ و فرمانده جدید دانشکده راهور علوم انتظامی دریافت نمود.

 

شرکت لجستیک کالابران یکی از زیرمجموعه های گروه صنعتی انتخاب است که در زمینه توزیع و پخش محصولات لوازم خانگی این گروه صنعتی با برندهای اسنوا، دوو الکترونیک و تکنوگاز فعالیت می کند.

پست های مرتبط

افتتاح خط تولید لوازم خانگی به‌نام سردار شهید سلیمانی توسط رئیس جمهور

newsroom

انتخاب سرویس، پیشتاز رعایت حقوق مصرف کنندگان

newsroom

افتتاح خانه اسنوا در استان البرز

newsroom

ارسال دیدگاه