آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی شرکت‌های خدماتی

اهدای تندیس دیموند به عنوان نشان عالی نظام توزیع و پخش کشور به شرکت لجستیک کالابران انتخاب

شرکت لجستیک کالابران انتخاب به‌عنوان واحد لجستیک و توزیع محصولات لوازم‌خانگی گروه صنعتی انتخاب، برای سومین دوره متوالی موفق به دریافت تندیس دیموند به‌عنوان نشان عالی نظام توزیع و پخش کشور شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، نهمین اجلاس مدیریت توزیع و پخش کشور(تندیس دیموند) با حضور مقامات کشوری و لشکری در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.

در این همایش شرکت کالابران انتخاب برای سومین دوره متوالی موفق شد تندیس دیموند به‌عنوان نشان عالی نظام توزیع و پخش کشور را به همراه لوح تقدیر مربوطه از این اجلاس دریافت کند.

هومن پشنگیان مدیر لجستیک گروه صنعتی انتخاب ضمن حضور در این همایش، تندیس و لوح تقدیر این همایش را از دستان مدیران و مسئولان حاضر در مراسم دریافت کرد.

همچنین مقاله مهندس مهدی مرادی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت کالابران انتخاب با موضوع “لجستیک و زنجیره تأمین” به‌عنوان مقاله برتر این اجلاس انتخاب شده و لوح و تندیس مربوطه را دریافت کرد.

دیموند نام تندیس و نشان عالی نظام مدیریت توزیع و پخش کشوری است که در طول سال به ارزیابی شرکت‌های توزیع کالا می‌پردازد و در اجلاس‌های سالانه خود، شرکت‌های و سازمان‌های برتر در زمینه توزیع و پخش را معرفی می‌کند.

پست های مرتبط

آزمون استخدامی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک

newsroom

اهدا تندیس زرین جشنواره روابط عمومی به روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب

newsroom

افتتاح طرح توسعه کارخانه صوتی تصویری گروه صنعتی انتخاب

newsroom

ارسال دیدگاه