آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

انتخاب دو نفر از کارگران گروه صنعتی انتخاب به عنوان کارگر نمونه استان اصفهان

همزمان با فرارسیدن هفته کارگر، کارگران و کارفرمایان برتر استان اصفهان موردتقدیر قرار گرفتند که نام دو تن از کارکنان و کارگران گروه صنعتی انتخاب در بین کارگران نمونه استانی دیده می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، در آیین تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه استان اصفهان که در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، ۶۳ کارگر و کارفرمای نمونه استان اصفهان مورد تجلیل قرار گرفتند که نام علی قوامی فر و افشین نوری خواه به عنوان دو تن از کارکنان گروه صنعتی انتخاب در بین کارگران نمونه استان اصفهان دیده می‌شود.

 

فرایند انتخاب افراد نمونه از بین دو هزار و ۵۳۴ نفر صورت گرفته که درنهایت تعداد ۲۹ کارآفرین، ۱۳ کارگر و ۲۱ گروه کار نمونه موردتقدیر قرار گرفتند.

 

افشین نوری‌خواه، کارگر نمونه استان اصفهان از گروه صنعتی انتخاب در آیین تجلیل از کارگران نمونه استان با ایراد سخنانی، با بیان اینکه نقش کارگران در حوزه‌های کار و تولید در عرصه اقتصاد مقاومتی نقش مفید و سازنده‌ای است، اظهار کرد: رشد و تولید برگرفته از اقتصاد مقاومتی منجر به تولید و صنایع بیشتر می‌شود.

 

وی تشکیل اتاق فکر برای پیگیری مشکلات کارگران و کارفرمایان را ضروری عنوان کرد و گفت: با تشکیل این اتاق فکر می‌توان بسیاری از مشکلات واقعی اشتغال را احصا و آن‌ها را برطرف کرد.

 

نوری‌خواه در ادامه تأکید کرد: ضروری است که مسئولان حمایت‌های لازم را از کارگران و کارفرمایان داشته باشند تا بتوان شاهد رشد و شکوفایی صنعت و اشتغال در استان باشیم.

 

شایان‌ذکر است، کارگران نمونه استان اصفهان به همراه کارگران نمونه سایر استان‌های کشور روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت‌ماه با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

پست های مرتبط

به همت یکی از کارکنان ورزشکار گروه؛ اهتزاز پرچم اسنوا بر فراز قله دنا

newsroom

بازدید مدیران ارشد کمیته امداد امام خمینی (ره) از کارخانه های گروه صنعتی انتخاب

newsroom

آزمایشگاه پلاستیک اسنوا، معیار ساز است

newsroom

ارسال دیدگاه