آخرین اخبار اخبار گروه برندها

انتخاب الکترونیک، واحد پیشرو در حوزه کیفیت و نوآوری

تندیس زرین اجلاس ملی تقدیر از واحدهای پیشرو در حوزه کیفیت و نوآوری به معاونت کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک رسید.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، این اجلاس سه شنبه _18 مهرماه_ با حضور جمعی از مقامات ستادی وزارت صنعت، معدن و تجات و همچنین کارشناسان و فعالان حوزه کیفیت و نوآوری در محل سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد.

محمدرضا پهلوان زاده، معاون کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بی شک این جایزه حاصل زحمات شبانه روزی و بی‌شائبه تیم نخبه معاونت کیفیت انتخاب الکترونیک در مسیر ارتقاء سطح کیفی محصولات برندهای وابسته به این گروه صنعتی است.

وی افزود: امروز انتخاب الکترونیک به عنوان یک شرکت پیشرو در این صنعت پیشران نه تنها خدمات پس از فروش مطمئن و باکیفیتی به مصرف کنندگان برندهای وابسته به خود می‌دهد بلکه محصولات آن از کیفیت تراز جهانی برخوردار است و قابلیت اطمینان به عنوان یک مزیت برجسته رقابتی در این گروه صنعتی، شناخته می‌شود.

معاون کیفیت انتخاب الکترونیک با اشاره به رشد و توسعه پرسرعت این گروه صنعتی در سال‌های اخیر، تصریح کرد: در واقع در حال گذار از نسل سوم به نسل چهارم کیفیت، بسیاری از چارچوب‌های فنی و فرایندهای زیرساختی کیفیت در انتخاب الکترونیک بر اساس استانداردهای روز دنیا و سیاستگذاری‌های رقابتی تنظیم شده است.

پهلوان زاده اضافه کرد: تحقق این استانداردها در کیفیت محصولات برندهای وابسته به انتخاب الکترونیک (اسنوا، دوو و بُست) تنها با تکیه بر توانمندی دانشمندان داخلی و تیم نخبه معاونت کیفیت محقق شده که شعار آن کیفیت در تراز جهانی و جهانی سازی صنعت است.

وی ادامه داد: ما در مسیر تبدیل صنایع ایران به لوکوموتیوهای نظام اقتصادی و توسعه دانش فنی صنعت لوازم خانگی ایران، سعی می‌کنیم تا در راستای مسئولیت اجتماعی انتخاب الکترونیک و به عنوان رهبر این صنعت، تولیدکننده دانش و علم مورد نیاز برای ارتقاء سطح فناوری و تکنولوژی در صنعت لوازم خانگی باشیم.

معاون کیفیت انتخاب الکترونیک با اشاره به استفاده از چارچوب‌های اروپایی اسمارت فکتوری در کارخانجات این گروه صنعتی، خاطرنشان کرد: امروز انتخاب الکترونیک نه تنها در عرصه ملی امتحان خود را پس داده بلکه در عرصه‌های جهانی نیز نقش آفرینی می‌کند. مراجع صادراتی شاخص دنیا انتخاب الکترونیک و سایر برندهای وابسته به آن و محصولات آنها را به عنوان محصولات و برندهای با کیفیتی می‌شناسند که قابل رقابت با رقبای اروپایی و خارجی هستند.

پست های مرتبط

در جشنواره استثنوایی اسنوا پول پارو کنید

newsroom

بازدید کاردار سفارت نروژ در جمهوری اسلامی ایران از کارخانه های گروه صنعتی انتخاب

newsroom

برند ملی، غم های سیل زدگان را می شوید

newsroom

ارسال دیدگاه