آخرین اخبار برندها شرکت‌های‌ تولیدی

امضای قرارداد همکاری اسنوا با تاجران افغان برای صادرات گسترده لوازم‌خانگی به بازار افغانستان

اسنوا برند ملی لوازم‌خانگی ایران با امضای قراردادی با تاجران افغانستان در نظر دارد صادرات محصولات خود به بازار این کشور همسایه را به صورت ویژه در سال جاری گسترش دهد.

 

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، قرارداد بزرگ صادرات محصولات لوازم‌خانگی اسنوا به بازار افغانستان با حضور مدیران گروه صنعتی انتخاب و تاجران افغانستان به امضا رسید.

 

پس از بازار سنجی و بررسی فراوان بازار افغانستان ازنظر کشش بازار به عنوان بازار هدف صادراتی جدید اسنوا و ارسال چند محموله صادراتی به بازار این کشور، اکنون قراردادی فی‌مابین گروه صنعتی انتخاب و تاجران افغان به امضا رسید که اجرای آن صادرات حجم بالای لوازم‌خانگی به بازار این کشور را شامل می‌شود.

 

این گروه از تاجران، نماینده یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پخش لوازم‌خانگی در بازار افغانستان هستند که اکنون در قالب این قرارداد، واردات سبد کاملی از محصولات لوازم‌خانگی اسنوا به بازار این کشور را آغاز خواهند کرد.

 

این قرارداد با حضور عباس دیانی رئیس هیئت‌مدیره گروه صنعتی انتخاب در کنار معاون بازرگانی و دیگر مدیران این گروه صنعتی و با حضور تاجران افغان به امضای دو طرف رسیده و صادرات سبد کامل لوازم‌خانگی اسنوا را شامل می‌شود.

پست های مرتبط

آزمون استخدامی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک

newsroom

بازدید مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از کارخانه های گروه صنعتی انتخاب

newsroom

هدف تغییر ساختار گروه ، افزایش بهره‌وری است

newsroom

ارسال دیدگاه