آخرین اخبار برندها شرکت‌های‌ تولیدی شرکت‌های فروش

افزایش ۶ برابری فروش آنلاین برندهای لوازم خانگی گروه انتخاب

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای گروه انتخاب، حسین متقی فر با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و افزایش تمایل مردم برای استفاده از خدمات تجارت الکترونیک، اظهار کرد: عرضه آنلاین محصولات گروه صنعتی انتخاب در حوزه لوازم خانگی با اعمال شرایط قرنطینه در واحدهای صنفی بازارهای سطح شهر افزایش محسوسی داشته و خوشبختانه مشتریان برندهای گروه انتخاب، استقبال مناسبی از خرید آنلاین لوازم خانگی کرده اند.

وی افزود: با توجه به لزوم گسترش زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه خدمات تجارت الکترونیک گروه انتخاب در پی فراگیرشدن بیماری کرونا، تعداد مشاوران خرید آنلاین گروه از اواسط بهمن‌ماه 98 تاکنون برای خدماترسانی بهتر و بیشتر به مشتریان، 10 درصد افزایش پیدا کرده است.

مدیرتوسعه و تکنولوژی فروش شرکت کوآنتوم با اشاره به مراحل خرید آنلاین محصولات لوازم خانگی برندهای گروه صنعتی انتخاب، تصریح کرد: تعاملاتی با بانک‌های طرف قرارداد شبکه تجارت الکترونیک در گروه انتخاب به عمل آمده و بر اساس این تعاملات، مراجعه حضوری مشتریان محصولات گروه به شعب به حداقل رسیده است.

متقی فر اضافه کرد: پس از ابلاغ پروتکل های بهداشتی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، فعالیت بسیاری از مشاوران خرید آنلاین محصولات گروه به صورت دورکاری تغییر پیدا کرد و مشاوران خرید آنلاین از منازل خود به تلفن های سازمانی و سیستم مدیریت داده های گروه دسترسی دارند.

وی ادامه داد: البته با توجه به لزوم حفظ زیرساخت های پشتیبانی از خدمات تجارت الکترونیک گروه، برخی از مشاوران خرید آنلاین محصولات گروه صنعتی انتخاب نیز با رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی در محل کار خود حاضر می‌شوند.

مدیرتوسعه و تکنولوژی فروش کوآنتوم با بیان اینکه مشتریان برای خرید لوازم خانگی ایرانی و با کیفیت تولید شده توسط برندهای گروه صنعتی انتخاب، نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای صنفی ندارند، خاطر نشان کرد: با توجه به تقویت زیرساخت های ارتباطی و خدمات فروش اقساطی، میزان فروش آنلاین محصولات گروه در یک‌ماهه ابتدایی سال جاری به 6 برابر مدت مشابه سال گذشته رسیده است.

به گزارش دپارتمان روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، شرکت کوآنتوم (کوثر اندیشان نوین توسعه ماندگار) شرکت محوری فروش آنلاین محصولات برندهای شاخص گروه صنعتی انتخاب همچون اسنوا و دوو است و باتوجه به پیشرفت تکنولوژی های تجارت الکترونیک، گروه انتخاب توسعه زنجیره های ارتباطی و فروشگاهی این شرکت را در دستور کار خود قرار داده است.

 

مشتریان عزیز می‌توانند از اینجا به درگاه اینترنتی فروش آنلاین محصولات گروه متصل شوید.

پست های مرتبط

فرصت 2 ساعته مواد غذایی برای ورود به یخچال

newsroom

دهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک در اصفهان برگزار شد

newsroom

افتتاح باجه بانک صادرات در شهرک صنعتی مورچه خورت

newsroom

ارسال دیدگاه