آخرین اخبار برندها شرکت‌های‌ تولیدی

افتتاح طرح توسعه کارخانه صوتی تصویری گروه صنعتی انتخاب

entekhabgroup-newsroom

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، دکتر محسن مهرعلیزاده طی بازدید از توانمندی های بزرگترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران، طرح توسعه کارخانه تولید محصولات صوتی و تصویری گروه صنعتی انتخاب را افتتاح کرد.

سایت تولید محصولات صوتی و تصویری، در زمینی به وسعت 8000 مترمربع فعالیت خود را از سال 1382 با تولید تلویزیون‌های رنگی CRT در ابعاد 14، 21 و 29 اینچ آغاز کرد. پنج سال پس از شروع فعالیت، تنوع محصولات تولیدی این مجموعه با جذب دانش جهانی از 7 مدل، به 30 مدل ارتقا یافت که ادامه این روند رو به رشد، باعث تولید تلویزیون‌هایی با انتظارت به‌روز تکنولوژیک و هوشمند شده است.

بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا و استفاده از دانش بدست آمده در سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی در راه‌اندازی و توسعه خطوط جدید و همکاری‌های نزدیک با شرکت‌های معتبر جهان و استفاده از تجارب و دانش آنها موجب افزایش عمق تولید در این مجموعه و افزایش قابلیت‌های فناورانه بدون وابستگی در محصولات آن شده است.

در این سال‌ها، روند توسعه‌ای خطوط تولید که با انتقال دانش فنی نیز همراه بوده، افزایش تنوع محصولات را برای این مجموعه در پی داشته است؛ در ابتداي سال 2017 پروژه‌هایی برای كسب استانداردهاي لازم كارخانه صوتي تصويري تعريف گرديد كه در حال حاضر به‌صورت 100% اجرايي شده و سايت توليدي تلويزيون داراي استانداردهاي كيفي و فني می‌باشد؛ همچنين جهت توليد محصولات سايز بالاتر از 65 اينچ و محصولات CURVE خط توليد جديدي در ماه‌های انتهايي سال 2017 در سايت مطهرضمير نصب گرديد كه منجر به توليد محصولات 75 اينچ از نوع 4K و همچنين توليد محصول 65 اينچ CURVE شد.

این سایت از طریق تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته در خطوط تولید نظیر دستگاه‌های TDK و AVK به‌منظور مونتاژ تمام‌اتوماتیک بردهای الکترونیکی، دستگاه Soldering تمام‌اتوماتیک، دستگاه BGA، دستگاه شستشوي برد آلتراسونيك، تجهیزات Signal Room جهت تولید شبکه‌های آنالوگ و دیجیتال و برخورداری از اتاق Clean Room، همچنان در مسیر توسعه تولیدات صوتی و تصویری پیش می‌رود.

این مجموعه با در اختیار داشتن خطوط تمام‌اتوماتیک تولید تلویزیون، خط تمام‌اتوماتیک مونتاژ بردهای الکترونیکی و نیز با بهره‌گیری از سیستم مانیتورینگ دارای قابلیت کنترل خطوط، ضمن اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از طرف شرکت IMQ، موفق به کسب پروانه کاربرد علامت اجباری از سازمان ملی استاندارد ایران نیز شد.

پست های مرتبط

با لوازم خانگی فرسوده خداحافظی کنید

newsroom

امضای قرارداد همکاری اسنوا با تاجران افغان برای صادرات گسترده لوازم‌خانگی به بازار افغانستان

newsroom

نشست مدیر عامل گروه صنعتی انتخاب با اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران ارشد کره ای

newsroom

ارسال دیدگاه