آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

افتتاح باجه بانک صادرات در شهرک صنعتی مورچه‌خورت

در مراسمی با حضور مدیران ارشد بانک صادرات استان اصفهان و گروه صنعتی انتخاب، باجه این بانک در شهرک صنعتی مورچه‌خورت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، باجه بانک صادرات شعبه میدان انقلاب اصفهان روز گذشته در شهرک صنعتی مورچه‌خورت با حضور مدیران و روسای سرپرستی بانک صادرات استان اصفهان و مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب و هیئت‌امنای این شهرک صنعتی افتتاح گردید.

این مراسم با حضور محمود هوازاده معاون مالی اداری، رسول نوربخش معاون اعتباری، زارع معاون حقوقی بانک صادرات استان اصفهان و حسین مقدسین رئیس بانک صادرات شعبه انقلاب اصفهان، محسن حلاج باشی، محمد جنتیان، علیرضا شیرانی فر  و محمد کریمیان معاونین گروه صنعتی انتخاب سیدمجتبی بنی طبا، محسن شریف زاده و دیگر مدیران این گروه صنعتی و بانک صادرات استان اصفهان برگزار شد.

محمد کریمیان، معاون بازرگانی گروه صنعتی انتخاب در این مراسم گفت: بانک صادرات به عنوان بانک پیشتاز در زمینه حمایت از تولید ملی حضور فعالی داشته و امیدواریم این باجه به‌زودی به شعبه بانک تبدیل شود تا بتوان خدمات ارزی نیز انجام داد.

همچنین محمود هوازاده معاون مالی اداری بانک صادرات اصفهان نیز به توانمندی‌ها و مزایای این بانک اشاره کرد و گفت: بانک صادرات در حوزه‌های مختلف از جمله بانکداری اینترنتی شرکتی، بانکداری اینترنتی شخصی و همچنین سپهر یار به عنوان آنلاین‌ترین و به‌روزترین حسابدار شرکتی فعالیت می‌کند.

معاون مالی و اداری بانک صادرات اصفهان اضافه کرد: در صورت استقبال شرکت‌ها و مشتریان در شهرک صنعتی مورچه‌خورت از این باجه، ابزارهای به‌روز و خدمات جدیدتری به مشتریان ارائه خواهد شد.

پست های مرتبط

انتخاب الکترونیک، واحد پیشرو در حوزه کیفیت و نوآوری

newsroom

بسته های حمایتی ویژه

newsroom

کالابران؛ افتخار لجستیکی اسنوا

newsroom

ارسال دیدگاه