آخرین اخبار برندها

افتتاح اولین TSC هوشمند در ایران

 

اولین TSC (TV Service Center) هوشمند در ایران، شب گذشته با حضور مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، فعالان بازار و مدیران اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران افتتاح شد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، مرکز هوشمند خدمات صوتی و تصویری انتخاب الکترونیک بخشی از زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی ایران است که برای اولین بار خدمات ویژه و تخصصی در زمینه محصولات صوتی و تصویری ارائه می‌کند.

این مرکز هوشمند که با سرمایه‌گذاری مستقیم انتخاب الکترونیک تاسیس شده یک راه حل نوین برای حل چالش‌های فناورانه در صنعت لوازم خانگی است که بر استفاده از ابزارهای تکنولوژیک در مسیر ارائه خدمات به مصرف کنندگان محصولات صوتی و تصویری تکیه کرده و توسعه فرهنگ عمومی در زمینه استفاده از این محصولات،ارائه راه‌حل‌های جدید فناورانه و زمینه‌سازی برای تزریق نوآوری‌های جدید به صنعت از طریق افزایش ارتباط فیزیکی مشتریان با محصول، پیش از خرید آن را، در دستور کار دارد.

TSC شامل بخش‌های مختلفی همچون اطلاعات و بورد تعاملی، اتاق شیشه‌ای تست محصول، شو روم (showroom)،Hands On ، تجربه کاربری، آموزش و بخش خدمات شامل فرایندهای پذیرش،خدمات نصب، حمل محصولات،تعمیرات و آموزش است.

فعالیت این مرکز بر اساس استانداردهای جهانیِ جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات پس از فروش بوده و در فاز اول بخش قابل توجهی از خدمات اختصاصی پس از فروش در زمینه محصولات صوتی و تصویری را هدایت و راهبری خواهد کرد.

 

پست های مرتبط

مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا در شرکت کالابران انتخاب

newsroom

کیسه پلاستیکی مواد غذایی، جایی در یخچال ندارد!

newsroom

فرصت 2 ساعته مواد غذایی برای ورود به یخچال

newsroom

ارسال دیدگاه