آخرین اخبار برندها

اسنوا در فهرست برندگان رقابت جهانی Reddot Design 2021 آلمان

اسنوا در لیست برندگان جایزه جهانی Reddot Design 2021 قرار گرفت. این جایزه معتبر جهانی توسط مرکز طراحی Nordrhein Westfalen در اسن آلمان با بیش از نیم قرن سابقه در طراحی محصولات نوآورانه اعطا می‌شود.

اسنوا با ۴ محصول، به فهرست نهایی داوری این رقابت بین‌المللی راه پیدا کرد و با محصول ماشین ظرف‌شویی در لیست برندگان جایزه Reddot Design 2021 قرار گرفت. اسنوا اعلام کرده که ظرفشویی جدید معرفی شده به این مسابقه را به زودی عرضه خواهد کرد و محصولات جدید دیگری را نیز در دست توسعه دارد.

استودیو طراحی اسنوا برای اولین بار است که این افتخار را برای یک برند لوازم خانگی ایرانی به ارمغان آورده است. استودیو طراحی این برند بخشی از پروژه بزرگتر مرکز فناوری و کارخانه نوآوری اسنوا (Snowa Tec) است که برای توسعه برند اسنوا در سطح جهانی تلاش می‌کند. پیش‌بینی می‌شود با استراتژی‌های جدید اسنوا، بازار محصولات این برند در بازارهای بین‌المللی جایگاه خوبی به دست آورد.

در حال حاضر سالانه بیش از ۱۸۰۰۰ شرکت‌کننده از طراحان، شرکت‌ها و سازمان‌ها از بیش از ۷۰ کشور جهان در جایزه جهانی Reddot Design 2021 حضور دارند و این استقبال، آن را به یکی از بزرگترین مسابقات طراحی جهان تبدیل کرده است.

پست های مرتبط

افتتاح اولین TSC هوشمند در ایران

newsroom

افتتاح یک خانه اسنوای جدید در یزد

newsroom

رونمایی از طرح های گرافیکی و پوستر جدیدترین یخچال ساید بای ساید اسنوا

newsroom

ارسال دیدگاه