آخرین اخبار برندها شرکت‌های‌ تولیدی

اسنوا، بالاترین رتبه چهاردهمین جشنواره روابط عمومی را به دست آورد

مقارن با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، آیین چهاردهمین جشنواره روابط عمومی همراه با معرفی و تجلیل از آثار برتر با حضور دکتر فیروزآبادی دبیرشورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور، استاندار و شهردار اصفهان، جمعی از مقامات و مدیران و تعداد کثیری از اصحاب روابط عمومی و رسانه در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

از بین یکصدو پنجاه اثر رسیده به این جشنواره و با رأی هیأت داوران، تنها 9 جایزه در سطح اول به برگزیدگان تعلق گرفت که در این میان روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب و برند ملی اسنوا به عنوان تنها روابط عمومی بخش خصوصی برگزیده در این سطح موفق به دریافت تندیس و لوح سپاس رتبه سرآمد با ارائه آثار در پنج محور “برنامه ریزی و ارزیابی، روابط عمومی دیجیتال، محتوا سازی، رویدادپردازی و مسئولیت اجتماعی” گردید.

مدیر روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب با حضور در این مراسم، لوح تقدیر و تندیس روابط عمومی سرآمد را از دستان دکتر رضایی استاندار اصفهان دریافت نمود. استاندار اصفهان در این تقدیرنامه رشد و بالندگی آثار و فعالیت‌های روابط عمومی را، مرهون اندیشه شکوفا و گام‌های استوار مدیریت و کارکنان مجموعه اسنوا و آن را به عنوان رسالتی والا، شایسته تقدیر و سپاس دانسته است.

پست های مرتبط

به دست آوردهای گروه صنعتی انتخاب افتخار می کنیم.

newsroom

اسنوا؛ تنها تولید کننده یخچال های سایدبای‌ساید در خاورمیانه

newsroom

حس تازگی با فیلتر Nano Silver

newsroom

ارسال دیدگاه