آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

استفاده از محتواهاي تصويري در حوزه‌هاي فرهنگي، ميزان تاثير آن را افزايش مي‌دهد

مراسم اهدای جوایز و تقدیر از نفرات برتر نخستین سوگواره عکس عاشورایی روایت آفتاب با حضور قائم‌مقام گروه صنعتی انتخاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، در این مراسم امین منانی قائم‌مقام گروه صنعتی انتخاب با اشاره به اهمیت عکس و سایر محتوای تصویری به دلیل تأثیر نافذ آن بر ادراک انسان گفت: محتواهای تصویری یکی از تأثیرگذارترین نوع محتوا در ذهن و ادراک افراد است که استفاده از این نوع محتوا برای ترویج مفاهیم عمیق فرهنگی و دینی، میزان تأثیر این محتوا در ذهن و در نتیجه رفتار انسان را بالاتر می‌برد.

وی با تشریح شیوه‌های مختلف رسانه‌های غربی از ابزارهای بصری برای ترویج اهداف خود تصریح کرد: جوانان و خانواده‌های‌ ایرانی و تولیدکنندگان فرهنگ نیز باید در ابعاد مثبت و در جهت تولید فرهنگ ناب از این ابزارهای تبلیغاتی استفاده کرده و مانند این سوگواره، زمینه ترویج فرهنگ ناب عاشورایی و اسلامی را فراهم کنند.

قائم‌مقام گروه صنعتی انتخاب از کلیه همکاران و کارکنان گروه که با مشارکت در برگزاری این سوگواره در راستای ترویج فرهنگ ناب عاشورایی تلاش کردند، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه، مراسم تقدیر از نفرات برتر نخستین سوگواره عکس عاشورایی روایت آفتاب برگزار شده و نفرات برتر این سوگواره طبق اعلام هیئت داوران، جوایز و لوح تقدیر خود را از دستان قائم‌مقام گروه صنعتی انتخاب دریافت کردند.
طبق اعلام هیئت‌داوران، عکس ارسالی آقای محمدرضا سعیدی از شرکت سپید مطهر انتخاب به عنوان بهترین اثر این سوگواره شناخته شده و رتبه نخست را بدست آورد و عکس عاشورایی ارسالی از آقای جمال بیرانوند، از کارکنان پرتلاش شرکت حایرتهران به عنوان دومین عکس برگزیده جشنواره شناخته شد. همچنین عکس ارسالی آقای ناصر خواجه از شرکت خدمات پس از فروش انتخاب(انتخاب سرویس) دفتر منطقه‌ای کرمان به عنوان سومین عکس برتر معرفی شد.

همچنین هیئت داوران، عکس‌های عاشورایی دریافتی از آقایان بهنام حیدرزاده از شرکت حایرپلاست، حسین ممتازی از شرکت سپید مطهر انتخاب، امین فروغی دهکردی از کارکنان هلدینگ انتخاب، حمید قنبریان از شرکت حایرآسا، محمدرضا ندیمی هرندی از شرکت اسنوا، مجتبی درنیانی از شرکت فروش اسنوا –دفتر منطقه‌ای شیراز، محسن رمضان زاده از شرکت حایرپلاست، مهدی فرهانی از هلدینگ انتخاب، محمد مهدوری از شرکت حایر تهران و همچنین سرکار خانم سیما مرادی از مرکز تماس واحد ارتباط با مشتریان را به عنوان تصاویر برتر سوگواره معرفی کرده و از این افراد تقدیر کرد.

نخستین سوگواره عکس عاشورایی «روایت آفتاب» با هدف رشد و ترویج فرهنگ عاشورایی، پاییز سال 1394 همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسين(ع) در سطح گروه صنعتی انتخاب برگزار شد که خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی از سوی همکاران و خانواده‌های آنان همراه شد.

طبق آمار دبیرخانه، بیش از ۵۸۰ تصویر از زمان فراخوان تا ۲۵ آذر به سوگواره ارسال شده و پس از طی شدن مراحل داوری توسط هیئت‌داوران، بیانیه پایانی هیئت‌داوران روز 15 دی‌ماه سال گذشته صادر شد.
این سوگواره به همت دپارتمان روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب برگزار شد و طبق اعلام این دپارتمان، در سال‌های آینده نیز برگزاری آن با گسترش مخاطبین دنبال خواهد شد.

پست های مرتبط

اهدای لوح سپاس به شرکت حایرپلاست به عنوان واحد نمونه فنی-مهندسی

newsroom

شرکت توسعه صنایع پتروشیمی پلی استایرن انتخاب بزرگترین تولید کننده پلی استایرن انبساطی خاورمیانه

newsroom

بازدید جمعی از اقتصاددانان کشور از کارخانه های تولیدی لوازم خانگی گروه صنعتی انتخاب

newsroom

ارسال دیدگاه