آخرین اخبار شرکت‌های‌ تولیدی

ارتقا جامعه هدف تعاونی کارکنان گروه انتخاب در سال 99

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای گروه انتخاب، محسن فرهادی با اشاره به دوازدهمین سالگرد تاسیس شرکت تعاونی کارکنان گروه انتخاب، اظهار کرد: این شرکت از بیست و چهارم فروردین‌ماه سال 1387 آغاز به کار کرده و بر اساس آخرین آمار تاکنون بیش از دو هزار نفر از پرسنل خدوم گروه انتخاب عضو تعاونی کارکنان گروه می‌باشند.

وی افزود: در حال حاضر با بیش از 600 فروشگاه زنجیره ای فعال و شاخص در سطح کشور قرارداد همکاری امضا کرده ایم و از جمله شاخص ترین این مراکز خدماتی می‌توان به فروشگاه های کوثر در اصفهان، فروشگاه های هایپرمی در تهران، کرج، اصفهان و تبریز و چند فروشگاه در مجموعه سیتی سنتر اصفهان اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان گروه انتخاب با بیان اینکه مبلغ سرمایه این تعاونی در سال 98، به بیش از 32 میلیارد ریال رسید، تصریح کرد: تعاونی کارکنان گروه انتخاب در سال 96 مفتخر به دریافت عنوان “شرکت تعاونی نمونه” در استان اصفهان شد و خوشبختانه در سال 98 این عنوان به “شرکت تعاونی برتر کشور” ارتقا یافت.

فرهادی اضافه کرد: با بسیاری از فروشگاه های فروشنده اقلام مورد نیاز کارکنان و پرسنل گروه، قرارداد همکاری امضا کرده ایم و از مهم ترین حوزه های فعالیت آنها می‌توان به لوازم خانگی کوچک، فروش و تعمیر موبایل، لوازم ورزشی و تفریحی، خدمات خودرو، پوشاک و کیف و کفش و مواد غذایی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه مدیریت رستوران های مورد استفاده کارکنان گروه به این تعاونی برون سپاری شده است، ادامه داد: تسهیلات ویژه ای برای کارکنان گروه به جهت خرید محصولات لوازم خانگی برندهای‌انتخاب در نظر گرفته شده که بر اساس آن کارکنانی که قصد خرید لوازم خانگی به صورت نقدی را داشته باشند، 15 درصد تخفیف دریافت می‌کنند و پرسنلی که قصد خرید لوازم خانگی به صورت اقساطی را دارند می‌توانند با استفاده از پنج درصد تخفیف، هزینه خرید محصولات را به صورت اقساط 12 ماهه پرداخت کنند.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان گروه انتخاب در تشریح برنامه‌های عملیاتی این تعاونی برای سال جدید، خاطر نشان کرد: سرمایه گذاری هایی برای خرید ویلا و هتل در مناطق مناسب صورت گرفته و قصد داریم فروش محصولات آراکس به کارکنان در سال جدید را بر اساس زیرساخت های تعاونی توسعه و افزایش دهیم.

فرهادی در پایان افزود: مذاکراتی هم با بانک قرض‌الحسنه رسالت برای ارائه تسهیلات به پرسنل گروه در سال 99 صورت گرفته که پس از نهایی شدن قرارداد این بانک با تعاونی گروه انتخاب، جزئیات تسهیلات به اطلاع کارکنان گروه خواهد رسید. بر اساس درخواست بسیاری از کارکنان گروه، ایجاد فروشگاه های کوچک(بوفه) در شرکت های زیرمجموعه گروه انتخاب نیز یکی دیگر از برنامه های تعاونی برای سال 99 است.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای گروه انتخاب، روز گذشته کادر دپارتمان روابط عمومی با حضور در محل تعاونی مصرف پرسنل گروه انتخاب از کارکنان خدوم این مرکز تشکر و قدردانی کردند.

پست های مرتبط

فرزندان محرم؛ مراسم عزاداری ویژه شیرخوارگان، کودکان و دانش آموزان حسینی

newsroom

نتایج انتخابات هیئت مدیره و بازرس قانونی تعاونی گروه انتخاب

newsroom

بیانیه رسمی گروه انتخاب درخصوص پرداخت غرامت توسط دولت کره جنوبی

newsroom

ارسال دیدگاه