آخرین اخبار دانشگاه و تحصیلات عالی

آغاز ثبت‌نام دانشگاه علمی کاربردی انتخاب

دانشگاه علمی کاربردی گروه انتخاب (اسنوا) در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور اقدام به ثبت‌نام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، این مرکز آموزشی در راستای ایجاد فضای بهتر برای تحصیل و فراهم کردن محیط برای همه اقشار جامعه، مزایایی برای دانشجویان در نظر گرفته است که ازجمله این مزایا می‌توان به وام قرض‌الحسنه معادل کل شهریه دوران تحصیلی اشاره کرد.

ارائه مدرک رسمی و مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزاری کلاس‌ها در بعدازظهر (بعد از ساعت اداری) ویژه شاغلین، امکان ادامه تحصیل در رشته دلخواه بدون در نظر گرفتن رشته قبلی، مشاوره شغلی و تحصیلی رایگان برای تمامی دانشجویان دانشگاه انتخاب، جذب و استخدام رتبه‌های برتر دانشگاه و معرفی به کار در گروه صنعتی انتخاب، ارائه ایده‌های برتر دانشجویان مبتکر در مرکز رشد و امکان اجرایی کردن ایده‌های خلاق از دیگر مزایا و امکاناتی است که دانشگاه علمی کاربردی گروه انتخاب (اسنوا) برای دانشجویان در نظر قرار داده است.

اسامی رشته‌هایی که دانشگاه علمی کاربردی گروه انتخاب (اسنوا) در مقطع کاردانی به پذیرش دانشجو اقدام می‌کند به شرح زیر است: بازاریابی، مدیریت کسب‌وکار، حسابداری (حسابداری صنعتی)، مدیریت (لجستیک و زنجیره تأمین)، مدیریت (سرپرستی توزیع کالا و خدمات)، مکانیک (تأسیسات مکانیکی ساختمان)، مکانیک (تأسیسات مکانیکی صنعتی)، نقشه‌کشی صنعتی، بازرسی جوش، برق صنعتی و کاردانی فنی کنترل.

همچنین دانشگاه علمی کاربردی گروه انتخاب (اسنوا) در مقطع کارشناسی نیز در رشته‌های تبلیغات تجاری، مدیریت کسب‌وکار، کنترل فرایند، بازرسی جوش، الکترونیک صنعتی، طراحی و نقشه‌کشی صنعتی، مکانیک (تأسیسات حرارتی) به پذیرش دانشجو اقدام می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره 03135600306 تماس بگیرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز به سایت www.uafe.ir رجوع کرده یا عدد 11 را به شماره 09135942356 ارسال کنند.

 

 

پست های مرتبط

دانشگاه علمی کاربردی با ارائه مهارت‌آموزی یکی از مشکلات اساسی کشور را رفع می‌کند

newsroom

سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات، لوازم خانه و آشپزخانه مدرن با حضور فعال دو برند اسنوا و تکنوگاز

newsroom

شمارش معکوس برای بستن درب یخچال

newsroom

ارسال دیدگاه